Vaša spokojnosť je naším víťazstvom

Stratégia

Jeden zo základných pilierov našej obchodnej politiky je kvalitný servis na jedinej adrese.

O kvalite našich služieb rozhoduje zákazník a za našim úspechom stoja naše činy. Vieme, že dnešný zákazník vyžaduje kompletný servis na jedinej adrese a  snažíme sa reagovať na priania zákazníkov, ktoré často vyžadujú individuálne riešenia z pohľadu vysokej kvality poskytovaných služieb. S našimi zákazníkmi i dodávateľmi budujeme dlhodobé partnerské vzťahy.

Naši zamestnanci si plne uvedomujú, že spokojnosť zákazníkov dosahujeme prostredníctvom služieb, ktoré poskytujeme, všetko na jedinej adrese „ just in time“.

"Vieme čo potrebujete"- reagujeme na Vaše potreby a priania, ktoré často vyžadujú individuálne riešenia. Pomôžeme Vám dostať sa o krok vpred, veď sme vždy práve tam, kde nás potrebujete.

Spájame vaše cesty

Máme skúsenosti

Na trhu pôsobíme už viac ako 17 rokov. Korektne dodržujeme všetky vzájomné dohody a termíny a naše služby by neboli na najlepšej úrovni bez Vás!

Tímová práca

Je pre nás veľmi dôležitá. Je to filozofia, ktorá kladie veľkú mieru zodpovednosti na našich zamestnancov, ktorí pracujú na firemných aj zákazníckych spoločných cieľoch.